ZEEN COLLAGEN 7200mg 30 sáčků

Elixír mládí a krásy

Napijte se čisté krásy a znovuobjevte své mládí překypující zdravím. Dopřejte svému tělu zdroj nejvyšší kvality kolagenu. Dejte sbohem vráskám, zpevněte vlasy, nehty a dodejte pružnost vaší pokožce. ZEEN COLLAGEN – elixír života bez kompromisů.

 

Zeen Collagen 7200 mg

 

Jak vám může pomoci Zeen COLLAGEN?

Kolagen podporuje celkovou regeneraci těla – napomáhá vašemu zdraví a prospívá vaší kráse. Zabraňuje stárnutí pleti, rozzáří pokožku, dodá pružnost a lesk vašim vlasům a nehtům, zabraňuje vzniku pigmentových skvrn a celulitidy. Zároveň stimuluje syntézu chrupavčité masy, čímž zajišťuje lepší hybnost a předchází bolesti kloubů a kostí.

 

Proč užívat právě Zeen COLLAGEN?

  • Francouzský prémiový mořský kolagen
  • 100% čistý výživový doplněk bez chemických přísad
  • 30 praktických denních dávek
  • Denní dávka 7200 mg
  • Hydrolyzovaný (kolagenové peptidy)
  • Bioaktivní v prášku
  • 3 typy kolagenu (I, II, III)
  • + kyselina hyaluronová, vitamin C a zinek

 

Použití

Obsah 1 sáčku nasypte do suchého poháru a rozmíchejte v 200 ml vody. Po rozpuštění vypijte.

 

Složení

Hydrolyzovaný rybí kolagen, vitamin C (kyselina L-askorbová) 1000 mg, citronové aroma, hyaluronan sodný 50 mg, sladidlo Glykosidy steviolu, barvivo: betakaroten, glukonan zinečnatý 15 mg.

 

Upozornění

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě +4 až +25 °C, chraňte před vlhkem, teplem a přímým slunečním zářením.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu ZEEN COLLAGEN 7200mg 30 sáčků objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner

 

Klouby a chrupavky dlouhodobě vystavovány námaze jsou náchylné k opotřebení a poškození, které se může projevit nedostatečnou hybností, bolestí kloubů, řídnutím kostí, slabší nebo snížené chrupavky. V takovém případě jsou nápomocné výživové doplňky s obsahem hydrolyzovaného kolagenu. Obsahuje až 6000 mg francouzského prémiového mořského kolagenu v jedné denní dávce. Díky obsahu třísložkového kolagenu typu I, II, III je dobře využitelný na regeneraci pohybového aparátu jako i pleti, vlasů a nehtů. Bio-aktivní – podporuje přirozenou produkci kolagenu v těle. Výborně se vstřebává a zachovává si biologickou hodnotu. Bez rybího zápachu a pachuti. Má vynikající rozpustnost, lehce se míchá s jinými produkty. Praktická denní dávka je balená v elegantním sáčku. Čistý – neobsahuje žádné chemické přísady. Složení: Mořský kolagen s přísadami s příchutí citron Druh kolagenu mořský Naticol Denní dávka 7,2mg: kolagen 6000 mg vitamin c 1000 mg (pro lepši vstřebávání kolagenu) Kyselina hyaluronová 50 mg (hydratace a pružnost) Zinek 15 mg (zdravé vlasy, pleť a nehty) Kol.typ.I, II, III (Typ.I obsah 75-80%, Typ II. obsah 20%, Typ.III 0,5-5%) Dávkování a použití: Nasypte obsah 1 sáčku (7200 mg) do suchého poháru a rozmíchejte v 200 ml vody, džusu, mléka nebo jiného nápoje. Po rozpuštění vypijte. Upozornění: Ustanovená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výrobek se nesmí používat jako náhrada rozmanité starvy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě +4 až +25°C, chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.