Weider Joint Caps 80 kapslí

Podpůrný prostředek pro pohybový aparát (klouby a chrupavky). Vhodný pro sportovce, aktivní osoby i pro osoby trpícími pohybovými obtížemi. Polykací kapsle s vitamíny, chondroitin sulfátem, glukosamin sulfátem, MSM a kyselinou hyaluronovou. Složení je navrženo tak, aby se jednotlivé složky vhodně doplňovaly (synergický efekt). Vit.C: přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí. Vit.D: přispívá k udržení normálního stavu kostí. Vit.E: přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 Weider, Joint Caps, 80 kapslí

Doporučená denní dávka: 3 tablety. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení výrobku: glukosaminsulfát-chlorid draselný, chondroitinsulfát, MSM(methylsulfonylmethan), želatina, kyselina hyaluronová,vitamínC(kyselina L-askorbová). Protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E470b); vit.E (tokoferol), vit.D(kalciferol). Barviva:oxid titaničitý (E171),oxid železitý-oxidy a hydroxidy železa(E172).

Výživové složení: 3tbl.: vit.D:5µg(100%DDD), vit.E:12mg(100%DDD), vit.C:40mg(50%DDD), glukosaminsulfát:1200mg, chondroitin sulfát: 1111mg, MSM: 600mg, kyselina hyaluronová:50mg.*DDD=doporučená denní dávka.

Balení: 105g, 80 kapslí, 26 dávek.

Upozornění:doplněk nenahrazuje vyváženou a různoro-dou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Neurčí-li lékař jinak, není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím vážnými nemocemi.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner