Syno-Vital 30 šáčků

Syno-Vital obsahuje roztok hyaluronanu sodného, jenž představuje formu kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je přirozenou složkou tělních tkání (např. pojivové tkáně, kůže, oka), nejvíce je však obsažena v synoviální tekutině v kloubech. Velmi účinně váže vodu a je tak vynikajícím hydratačním prostředkem.

 Syno-Vital 30 šáčků

Synoviální tekutina

V našem těle se nachází 143 různých kloubů a některé z nich jsou opravdu extrémně namáhané (kolenní, loketní, ramenní apod.) Aby dobře fungovaly, jsou kloubní pouzdra vystlána tkání, která se nazývá synoviální membrána. Ta produkuje vazkou látku zvanou synoviální tekutina, která uvnitř kloubu působí jako lubrikant. Tlumí nárazy a zabraňuje bolestivému tření a opotřebovávání kloubů. Synoviální tekutina, tvořená kyselinou hyaluronovou, má kromě lubrikační funkce ještě za úkol vyživovat chrupavku. Vyživování tkání a odstraňování odpadu se běžně děje v cévách, ale chrupavka je avaskulární, tedy bez krevního průtoku. Proto zde tyto funkce plní kyselina hyaluronová.

SLOŽENÍ

Jeden sáček obsahuje – voda, chlorid sodný 45 mg, hyaluronát sodný 17 mg, sorban draselný, benzoan sodný (konzervanty), kyselina citronová (kyselina).

DÁVKOVÁNÍ

1 sáček (5 ml) rozředit do sklenice (cca 200 ml) vody a vypít, 1 x za den.

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není určen pro děti, těhotné ženy by konzumaci výrobku měly konzultovat s lékařem.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Přípravek není náhradou pestré a vyvážené stravy – doplněk stravy.
Nepřekračujte doporučené dávkování.
Uchovejte v chladu do 25 0 C.
Výrobek je vhodný pro vegetariány i vegany.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner