Supreuma a Hyalac-Boost 60 tablet

Kombinace doplňků stravy na přírodní bázi, které do organismu doplňují látky, ze kterých se skládá kloubní chrupavka a přispívají k zachování dobré pohyblivosti kloubů.

 

Supreuma 30 tablet + Hyalac Boost 60 tablet

 

Účinné látky

  • Extrakty z avokáda, sóji a zázvoru
  • Kolagen typu II (s kys, hyaluronovou a chondroitin sulfátem)
  • MSM a mléčné peptidy

SUPREUMA a HYALAC-BOOST 60 tablet - AKČNÍ BALENÍ obsahuje látky pro zachování pohyblivosti kloubů.

SUPREUMA je doplněk stravy obsahující extrakt z avokáda a sóji (AvoVida®) se standardizovaným obsahem fytosterolů a zázvorový extrakt se standardizovaným obsahem gingerolů - látky, která může přispívat k zachování pohyblivosti kloubů.
HYALAC-BOOST je doplněk stravy obsahující kolagen typu II (BioCell Collagen®) s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, MSM a mléčné peptidy (OsteolTM).

 

Dávkování

1 tableta denně

 

Příznaky

Omezená pohyblivost kloubů, zánětlivé procesy v kloubech

 

Upozornění

SUPREUMA a HYALAC-BOOST 60 tablet - AKČNÍ BALENÍ neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky. Není určeno pro děti do 5 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém chladném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Supreuma a Hyalac-Boost 60 tablet objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner

 

 

SUPREUMA a HYALAC-BOOST 60 tbl. - AKČNÍ BALENÍ Kombinace doplňků stravy na přírodní bázi, které do organismu doplňují látky, ze kterých se skládá kloubní chrupavka a přispívají k zachování dobré pohyblivosti kloubů.