RheumaBasan 120 kapslí

RheumaBasan je dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro normální funce kloubních chrupavek.

 RheumaBasan 120 kapslí

Antioxidačně působící mikroživiny (např. vitamín C, vitamín E, selen) redukují zánětlivé procesy a chrání jako pohlcovače radikálů buněčné membrány v zanícených tkáních. Zásaditá forma v RheumaBasan neutralizuje kyselé produkty látkové výměny a působí vhodně na symptomatiku bolesti. Sulfát glukosaminu a chondroitinu jsou přirozené stavební kameny kloubních chrupavek a také podporují jejich látkovou výměnu. Díky komplexnímu a vyváženému složení RheumaBasan se přirozenou cestou revmatické potíže zmírňují.

Kdy RheumaBasan pomáhá:

  • při zánětlivých revmatických potížích,
  • při degenerativním kloubním revmatu (artróze),
  • při revmatu měkkých částí,
  • při kloubním zánětu.

Složení ve 4 kapslích (doporučená denní dávka): 1250 mg hydrogenkarbonát, 800 mg kalium, 80 mg vitamín C, 60 mg glukosaminy, 50 mg taurin, 45 mg niacin, 30 mg vitamín E, 18 mg chondroitin, 15 mg kyselina pantotenová, 10 mg alfa-lipoová kyselina, 10 mg zinek, 5 mg vitamín B6, 4 mg vitamín B2, 3 mg vitamín B1, 1 mg mangan, 500 mcg měď, 300 mcg kyselina listová, 300 mcg biotin, 30 mcg selen, 6 mcg vitamín B12

Dávkování: 2 kapsle 2x denně (dopoledne a odpoledne mezi jídly). Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Balení: 120 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění: Doplněk stravy. Neužívejte nalačno nebo ihned po jídle. Dodržujte správný pitný režim.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner