Profichondro Original Efekt 2x90 tobolek

Přípravek kloubní výživy pro osoby středního a vyššího věku trpící projevy počátečních stavů osteoartrózy, dále určen pro sportovce a jedince s nadměrnou zátěží pohybového aparátu. Obsahuje 3 účinné látky, které napomáhají regeneraci kloubní chrupavky.

 Profichondro Original Efekt 2x90 tobolek

Glukosamin sulfát, účinná látka přípravku ProfiChondro EFEKT, je látka běžně přítomná v lidském organismu, kde je využívána při tvorbě kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a proteoglykanů, které jsou základní látkou kloubní chrupavky. Při osteoartróze dochází k metabolickému narušení biosyntézy glukosaminu a proteoglykanů. V těchto případech je jeho nedostatek potřebné kompenzovat zevním podáním. Takto podaný glukosamin sulfát podporuje tvorbu proteoglykanů, vyživuje kloubní chrupavku a podporuje správné ukládání síry při synthese chondroitin sulfátové kyseliny. Má příznivý vliv při potlačení degradačních procesů, ke kterým dochází při osteoartróze a podporuje tak regeneraci chrupavky a obnovu normální funkce kloubů.

 

Co obsahuje ProfiChondro Original® EFEKT?

ProfiChondro Original® EFEKT obsahuje v denní dávce látky, které se navzájem doplňují:

1500 mg glukosamin sulfát 2 KCl, který je základní stavební složkou kloubní chrupavky, vazů a šlach.
900 mg MSM (methysulfonylmethan), je zdrojem organicky vázané síry.
150 mg extrakt a prášku z kůry stromu Boswellia serrata, který přispívá k normálnímu stavu kloubů. Boswellia serrata je indický strom kadidlovník pilovitý nazývaný také indické kadidlo.

 

Složení

Obsah 1 tobolka 3 tobolky (denní dávka)
Glukosamin sulfát 2KCI 500 mg 1500 mg
MSM 300 mg 900 mg
Boswellia serrata extrakt 50 mg 150 mg

Složení 1 tobolky: glukosamin sulfát 2 KCl 500 mg (50,5 g/100 g), MSM 300 mg (methylsulfonylmethan, 30,3 g/100 g), Boswellia serrata extrakt 50 mg (5,1 g/100 g), zvlhčovadlo: stearan hořečnatý, protispékavá látka: dioxid křemičitý, obal tobolky: želatina, barviva: titanová běloba, červeň Allura AC. Barvivo červeň Allura AC může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

 

Dávkování

Přípravek ProfiChondro Original® EFEKT se obvykle užívá v denní dávce 1 tobolka 3x denně, nejlépe s jídlem nebo po jídle. Tobolku zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Obsah tobolky lze také vysypat, smíchat s tekutinou a vypít.

Přípravek je velmi šetrný k zažívacímu traktu a má výbornou snášenlivost, proto není nutné jeho užívání přerušovat. Doporučuje užívat pravidelně a dlouhodobě po dobu nejméně 6-12 měsíců.

 

Upozornění

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Neobsahuje cukr.

Vzácně se mohou při užívání vyskytnout obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, plynatost, zácpa, průjem apod. Při výskytu takových obtížích přerušte užívání.

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner