Proenzi Prubeven 750mg 120 tablet

K úlevě od příznaků mírné až středně těžké osteoartrózy kolene. Prubeven 750 mg patří do skupiny léků nazývaných jiné nesteroidní protizánětlivé a protirevmatické přípravky.

 Proenzi Prubeven 750mg 120 tablet

Nesteroidní protizánětlivý a protirevmatický přípravek k úlevě od příznaků mírné až středně těžké osteoartrózy kolene.

 

Účinné látky

  • Glucosamini sulfas

 

Dávkování

Dospělí užívají jednu tabletu přípravku Prubeven 750 mg dvakrát denně nebo dvě tablety přípravku Prubeven 750 mg jednou denně. Příznaky Osteoartróza je druh degenerativního kloubního onemocnění, které se projevuje příznaky, jako je ztuhlost (po spánku nebo dlouhodobém odpočinku) a bolest při pohybu (např. při chůzi do schodů nebo po nerovném povrchu).

 

Složení

Jedna potahovaná tableta obsahuje glucosamini sulfas et natrii chloridum 942 mg, což odpovídá glucosamini sulfas 750 mg nebo glucosaminum 589 mg.

 

Upozornění

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Hypersenzitivita na glukosamin (nebo některý z jeho derivátů), sírany nebo na kteroukoli pomocnou látku přípravku Prubeven 750 mg.

Tablety Prubeven 750 mg nesmějí užívat pacienti alergičtí na měkkýše, protože se z nich získává léčivá látka.

Tablety Prubeven 750 mg obsahují sójový lecitin. Osoby alergické na soju nebo arašídy by tedy tento léčivý přípravek neměly užívat.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner