Orthomol Arthro plus 30 denních dávek

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely určená k doplňkové řízené výživě při artrotických změnách kloubů.

Orthomol Arthro plus 30 denních dávek

Informace pro spotřebitele: Přípravek volně prodejný.

Jaké jsou vlastnosti a účinky obsažených mikroživin?
Součásti chrupavky glukosamin sulfát, dermatan sulfát, hydrolyzovaný kolagen, kyselina hyaluronová a acetylcystein podporují látkovou výměnu chrupavky.
Vitaminy E, C a další rostlinné složky, jako karotenoidy a bioflavonoidy, chrání vaše klouby před oxidačním stresem a působí jako přírodní antioxidanty.
Omega-3 mastné kyseliny (ikosapent a dokonexent) vyživují artrotické klouby a mohou tak působit protizánětlivě.
Stopové prvky zinek, selen, měď a mangan jsou důležitými součástmi antioxidačních enzymů a přispívají tak k ochraně kloubních struktur.
Vápník a vitamíny D3, B6 a K1 podporují látkovou výměnu v kostech a tím i stavbu kosterní soustavy a zajišťují její pevnost.

Použití
Orthomol® Arthro plus je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Orthomol® Arthro plus je vhodný k doplňkové řízené výživě při artrotických změnách kloubů.

Dávkování
Denně vmíchejte obsah jednoho sáčku (= denní dávka) do 100 – 150 ml neperlivé vody nebo ovocné šťávy a užjte s jídlem nebo po jídle společně s tobolkami obsahujícími omega-3 mastné kyseliny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Jak dlouho se přípravek Orthomol® Arthro plus užívá
K pokrytí specifických zvýšených požadavků na mikroživiny doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání. Délku užívání konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Důležitá upozornění k přípravku Orthomol® Arthro plus
Přípravek lze užívat pouze pod lékařským dohledem.
Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy, ale je doplňkovou dietetickou potravinou pro zvláštní lékařské účely.

Složení
Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Kyselina hyaluronová, Hydrolyzát kolagenu, N-acetylcystein, vápník, vitamíny D3, K1, B6, C, Omega-3-mastné kyseliny, Antioxidanty. V dobře vyvážené kombinaci s dalšími důležitými mikronutrienty.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner