NutriWorks Joint Worx 200g

9 aktivních složek pro kondici a pohyblivost kloubů – kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát, měď, vitamín C, mangan, molybden, piperin z černého pepře a extrakt z kurkumy. Joint worx neobsahuje žádná umělá sladidla, pouze kyseliny jablečnou a citronové aroma.

 NutriWorks Joint Worx 200g

Komplexní výživa pro chrupavky a vazivový aparát, to vše bez umělých sladidel.

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Účinná kombinace základních nutrientů (kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát) = 4.150 mg
  • Aditivum extraktu z kurkumy a piperinu = 810 mg
  • Aditivum vitamínu C = 80 mg
  • Aditivum důležitých minerálů (měď, mangan, molybden)
  • Pro kondici a pohyblivost kloubů
  • Podpora aktivního životního stylu

Aditivum kurkumy = bonus pro Vaše chrupavky a vazy + silný synergní účinek.

Kurkuma bývá pro své nedocenitelné účinky nazývána elixírem života. Její aktivní složka kurkumin působí synergně a zesiluje výrazně účinky ostatních složek produktu.

 

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 

Dávkování

5 g denně (cca 1 odměrka) smíchejte s vodou. Můžete také dávku rozdělit na půl a brát 2x denně.

 

Složení

Hovězí kolagen, glukosamin sulfát (korýši), chondroitin sulfát (kuřecí), kurkuma, kyselina jablečná, kyselina L-askorbová, citrónové aroma, extrakt z černého pepře, glukonát manganatý, glukonát měďnatý, molybdenan draselný.

 

Výživové údaje

Počet dávek v balení: 40 x 5 g
1 dávka (5 g) obsahuje:
kolagen
2700 g
glukosamin sulfát
650 mg
chondroitin sulfát
800 mg
kurkuma extrakt
800 mg
extrakt z černého pepře
10 mg
z toho piperin
9,8 mg
Vitamín C
80 mg (100 %*)
měď
1 mg (100 %*)
mangan
2 mg (100 %*)
molybden
50 μg (100 %*)
 
Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 
 
 
 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner