Liftea Colagenova HA čokoláda 390g

Liftea Colagenova HA čokoláda 390g je silný a účinný bojovník proti vráskám. Přípravek pro krásnou pleť, zdravé vlasy, nehty a klouby. Obsahuje patentovaný Hydrolyzovaný kolagen Peptan® & kyselinu hyaluronovou ExceptionHyal®. Doplněk stravy se sladidli.

 Liftea Colagenova HA čokoláda 390g

Jako ženy máme na sebe vysoké nároky na svůj vzhled. Pokud hledáte kvalitní a účinné řešení v boji proti vráskám, je Liftea Colagenova HA produkt přesně pro vás (nyní i jako novinka s čokoládovou příchutí.) Tento nutrikosmetický přípravek přispívá ke zlepšení pevnosti a elasticity pleti a potlačuje tvorbu vrásek. Extrémně vysoká dávka hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové nemá na trhu srovnatelnou konkurenci. Přípravek je navíc skvělým pomocníkem i v boji za zdravý a bezbolestný pohybový aparát.

 • Působí proti vráskam
 • Zlepšuje vzhled, pevnost a hydrataci pleti
 • Prospěšná pro zdraví kloubů
 • Výživa pleti a kloubů zevnitř

Vyhlaste boj stáří – ať už jde o vrásky nebo opotřebovaný pohybový aparát

Doplněk stravy Liftea Colagenova HA obsahuje vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové, jenž mají pozitivní vliv na pleť, vlasy, nehty a klouby. Obě látky se v přípravku nachází ve speciální patentované podobě, která je zárukou zaručené a maximální vstřebatelnosti naším organismem.

Kolagen je základní bílkovinovou složkou pojivové tkáně a představuje téměř 30 % bílkovin živočišné hmoty. Je klíčovým proteinem v lidském těle, zajišťuje soudržnost, pružnost a regeneraci kůže, chrupavek a kostí. Kolagen dodává pevnost a pružnost tkáním různých orgánů. V průběhu života se obnovuje, v kostech přibližně po roce a v kůži zhruba každých pět měsíců. S přibývajícím věkem však tvorba kolagenu klesá a snižuje se síla a odolnost jeho vláken. Nedostatek kolagenu také vede k rychlejšímu stárnutí pleti, zvýšené tvorbě vrásek, ke zhoršení kvality vlasů a nehtů a ke kloubním obtížím. V doplňku stravy Liftea Colagenova HA se kolagen nachází v patentované podobě jako Hydrolyzovaný kolagen Peptan®. Jde o čistý přírodní bioaktivní kolagen, který je dodávaný v optimálně vstřebatelné formě využitelné lidským tělem.

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle. Nachází se v mnoha tkáních včetně kůže, kloubů, kostí, chrupavek a očního sklivce. Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organismu se nachází v kůži. Kyselina hyaluronová dokáže vázat velké množství vody odpovídající tisícinásobku své hmotnosti. Zadrží ji v tkáni, a tím vylepšuje její hydrataci a tonus. S rostoucím věkem se koncentrace této kyseliny v těle výrazně snižuje, což vede k tvorbě vrásek, suché a hrubé pleti a jejímu celkovému stárnutí. Tento jev lze utlumit podáváním doplňků stravy s obsahem kyseliny hyaluronové. V přípravku Liftea Colagenova HA je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová ExceptionHyal®, která má účinky doloženy klinickými studiemi a která je do pokožky a také do pojivových tkání distribuována i při ústím podání.

Kyselina hyaluronová je spolu s kolagenem nezastupitelným prvkem pro udržení pevné struktury a vrstev kůže. Kolagen zajišťuje pevnost a kyselina hyaluronová vyživuje a hydratuje kolagen jako „mazivo“. Pozitivní účinky doplňku stravy Liftea Colagenova HA se projeví již po měsíci jeho užívání.

 

Složení a dávkování

Kdykoliv během dne si připravte nápoj rozmícháním dvou odměrek prášku ve 2 dl vody, jogurtu nebo mléka podle své chuti. Odměrka je součástí výrobku.

Složení doplňku stravy pro 1 dávku (2 odměrky = 13 g):

 • Hydrolyzovaný kolagen Peptan®: 10 g
 • Přírodní odtučněný kakaový prášek: 1,36 g
 • Kyselina hyaluronová ExceptionHYAL®: 100 mg
 • Maltodextrin: 1,32 g
 • Přírodní čokoládová příchuť: 160 mg
 • Oxid křemičitý: 25 mg
 • Sladidlo sukralóza vyrobené z cukrové třtiny: 20 mg

Nutriční hodnoty pro 1 dávku (2 odměrky = 13 g):

Energetická hodnota 40,1 kcal (168 kJ)
Bílkoviny 9,3 g
Sacharidy 1,59 g (z toho cukry: 0,1 g)
Tuky 0,2 g
Sodík 0,02 g

Dávkování

2 odměrky (rozpustit ve 2 dl vody, mléka nebo jogurtu)

 

Komu je přípravek určen

 • Přípravek je určen pro ženy, ale i pro každého, kdo si chce udržet krásnou pleť bez vrásek.
 • Pomůže při problémech s nekvalitními vlasy a nehty.
 • Hodí se pro lidi, které trápí problémy kloubního aparátu. Zabraňuje degeneraci kloubů a snižuje bolestivost.
 • Je vhodný pro sportovce – profesionální i amatérské. Pomáhá zejména zlepšovat a udržovat pohybový aparát v kondici při sportech, kde je pohyb spojen s opakujícími dopady na tvrdou podložku. Tedy například u tenisu, běhu nebo v atletice obecně.

Přípravek není určen dětem. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Je rovněž nevhodný pro osoby s fenylketonurií.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner