Jamieson Glukosamin Chondroitin MSM 1300mg 120 tablet

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou základními stavebními složkami kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání – kostí, vazů a šlach.

 Jamieson Glukosamin Chondroitin MSM 1300mg 120 tablet

Každá tableta obsahuje

  • Glukosamin sulfát ...........500 mg (Glukosamin sulfát KCL z exoskeletu krevet a krabů)
  • Chondroitin sulfát............400 mg (Chondroitin sulfát sodný z hovězí chrupavky)
  • Metylsulfonylmetan (MSM)..............400 mg

 

Složení

Glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, metylsulfonylmetan, nosič (celulóza); lešticí látka (modifikovaná celulózová guma, rostlinná kyselina stearová), oxid křemičitý, rozpustná celulóza, barvivo (oxid titaničitý), lešticí látka (hydroxypropylcelulóza).

 

Upozornění

Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by se měly o užívání přípravku poradit s lékařem. V ojedinělých případech se může objevit mírné nadýmání, zácpa nebo poruchy trávení. Uchovávejte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.

 

Dávkování

Dospělí – 1 tabletu denně s jídlem. K dosažení pozitivních účinků užívejte minimálně čtyři týdny. Neužívejte před spaním.

Případnou změnu dávkování konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Jamieson Glukosamin Chondroitin MSM 1300mg 120 tablet objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner

 

Jamieson Glukosamin Chondroitin MSM 1300mg 120 tablet_1