GS Condro Forte 120 tablet

GS Condro Forte 120 tablet kloubní výživa na klouby levně pilulky tabletyGS Condro FORTE je vyvinuto podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie, aby Vám přineslo opravdu účinnou péči pro Vaše klouby. Díky moderní ETS2-TABS® technologii zpracování tablet nabízí nejen maximální účinnost pro Vaše klouby, ale i maximální komfort při užívání – pouze 2 snadno polykatelné tablety denně.

 

Co je GS Condro® FORTE


GS Condro® FORTE obsahuje glukosamin sulfát, tělu vlastní látku, která se za normálních okolností tvoří z glukózy. Následně se zabudovává do složitějších struktur (tzv. proteoglykanů), jež jsou základní stavební složkou chrupavek.
GS Condro® FORTE obsahuje v denní dávce 1 600 mg čistého glukosamin sulfátu, neboli GS, v unikátní formě GS Clini-Q®, což je záruka 100% kvality. Originální kvalita GS Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce.
Složení je navíc obohaceno o vitamin C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.
GS Condro® FORTE bylo testováno Revmatologickým ústavem v Praze. 8 z 10 uživatelů bylo s jeho užíváním velmi spokojeno.*

 

Maximální komfort


S GS Condro® FORTE stačí pro dosažení žádoucího efektu užívat pouhé 2 tablety denně. Pro snazší polykatelnost mají tablety GS Condro® speciální tvar a povrchovou úpravu ETS2-TABS®.

 

Bezpečnost


GS Condro® FORTE je přípravek určený pro dlouhodobé užívání a splňuje požadavky na vysokou bezpečnost.
GS Condro® FORTE je možné bezpečně kombinovat s léky proti bolesti a zánětu (tzv. nesteroidními antirevmatiky, jako např.

ibuprofen, diklofenak atd.).

 

Doporučené dávkování


Užívejte 2 tablety denně. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek užívejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2–3× ročně. GS Condro® FORTE můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány.
Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.
Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny.
Tablety je možné drtit i půlit.
Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.
Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu GS Condro Forte 120 tablet objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner

 

GS Condro Forte 120 tablet kloubní výživa na klouby pro lidi kvalitní