Geladrink Ferritin nápoj černý rybíz 360g

Kolagenní výživa kostí a chrupavek kloubů se železem a mědí v organické formě. Geladrink® FERRITIN je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a lze jej užívat ke speciální, obohacené výživě kostí a chrupavek kloubů.

 Geladrink Ferritin nápoj černý rybíz 360g

Geladrink Ferritin nápoj černý rybíz 360g

  • KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINU, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. Více o kolagenu (stránka se otevírá do nového okna).
  • ŽELEZO - přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinek, transportu kyslíku v těle, přispívá k normální funkci imunitního systému. Více o železu (stránka se otevírá do nového okna).
  • MĚĎ - přispívá k normálnímu transportu železa v těle a normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - antioxidant. Více o mědi (stránka se otevírá do nového okna).
  • JÓD - přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy, činnosti štítné žlázy a využití energie.Více o jódu (stránka se otevírá do nového okna).
  • VITAMÍN B6, B12, KYSELINA LISTOVÁ - přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu, normální funkci imunitního systému, vitamín B12 přispívá k tvorbě normálních červených krvinek. Více o vitamínu B6, B12 a kyselině listové. (stránka se otevírá do nového okna).
  • VITAMÍN C - přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek, a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant. Více o vitamínu C (stránka se otevírá do nového okna).
  • VITAMÍN D - přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k udržování normálních kostí. Více o vitamínu D (stránka se otevírá do nového okna).
  • VITAMÍN E + SELEN - přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty.Více o vitamínu E a selenu (stránka se otevírá do nového okna).
  • ZELENÝ ČAJ - tradiční bylina, obsahuje polyfenol epigalokatechingalát. Více o zeleném čaji(stránka se otevírá do nového okna).

Geladrink® Ferritin je určen lidem s potřebou doplnění železa a mědi, ženám ve fertilním věku, gravidním i kojícím ženám, dětem od 3 let, dospívající mládeži, sportovcům a těžce fyzicky pracujícím. Minimální doba podávání by měla být alespoň 60 dní, optimum je 120 dní. Krvetvorba je totiž proces neustálý a jeho podpora je tedy záležitostí dlouhodobou. Suplementace organismu Fe a Cu v organických formách a vitamínů je výhodná, přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinek.

DÁVKOVÁNÍ:
Dospělí a děti od 12 let: 12 g - 1 odměrka 1x denně
Děti od 3 do 12 let: 6g - 0,5 odměrky 1x denně
Doporučenou denní dávku nepřekračujte.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ:
Užívejte 2 až 3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat 3x ročně, započatou kúru nepřerušujte.
TRVALÉ UŽÍVÁNÍ JE MOŽNÉ.

Chrupavku tvoří ze 70 % voda vázaná v gelu proteoglykanů udržovaného v síti kolagenních vláken. Proto dodržujte pitný režim, optimální je pít 0,03 l čisté vody na kg hmotnosti člověka pro hydrataci kloubních chrupavek.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1551 kJ/ 365 kcal, Tuky 0 g, Nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 21,7 g, Cukry 21,4 g, Bílkovina 67,0 g, Sodík 0,3 g, Sůl 0,8 g

Složení: hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (67 %), fruktóza (2,2 g v DD), maltodextriny, kyselina: kyselina citronová, pektin, aroma, glukonan železnatý, vitamín C (L-askorbová kyselina), barvivo: beta-karoten, zelený čaj - extrakt, vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), glukonan měďnatý, sladidlo: sukralosa, vitamín B12 (kyanokobalamin), barvivo: chlorofylin, vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), jodid draselný, L-seleno-methionin

Upozornění: GELADRINK® FERRITIN s cukrem a sladidlem. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Neobsahuje sacharózu, cholesterol, lepek, laktózu. Negativní účinky nejsou známy.

Způsob skladování: Skladujte v suchu při teplotě 5 – 25 °C

Hmotnost: 360g

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner