Geladrink Fast 360 kapslí

Obsahuje komplex chondroprotektivních látek ochraňujících a vyživujících nejen kloubní chrupavky, ale celý kloubní systém. Je určen k intenzivní ochraně, výživě a regeneraci tkání tvořících kloubní systém jako chrupavky, kosti, vazivo a šlachy.

 Geladrink Fast 360 kapslí

Lze jej užívat dlouhodobě jako podpůrný prostředek k ochranným procesům pojivové tkáně tvořící pohybový aparát. Nástup účinku Geladrinku Fast je velmi rychlý, úlevu lze pozorovat již v prvním týdnu užívání.

 

Účinné látky

  • KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINA, která přispívá k udržování normálních kostí, kolagen je vláknitá bílkovina, kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, který tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek, má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, v rostlinné říši se nevyskytuje vůbec a je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, předevšímpevnost a pružnost
  • BOSWELLIA SERRATA - extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata je více než 5000 let používán ajurvédskou vědou
  • VITAMÍN C - přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant
  • VITAMÍN E + SELEN - přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty
  • MĚĎ - přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant
  • OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - tradiční bylina, obsahuje sylimarin
  • AntiHcy® - VITAMÍN B6, B12, KYSELINA LISTOVÁ - přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu

 

Nutriční tabulka

Dávkování

  • Dospělí a děti od 12 let: 6 kapslí 2x denně, nebo 12 kapslí 1x denně
  • Děti od 3 do 12 let: 3 kapsle 2x denně nebo 6 kapslí 1x denně
  • Doporučenou denní dávku nepřekračujte

 

Doporučené užívání

Užívejte 2 až 3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat 3x ročně, započatou kúru nepřerušujte. TRVALÉ UŽÍVÁNÍ JE MOŽNÉ.

Chrupavku tvoří ze 70 % voda vázaná v gelu proteoglykanů udržovaného v síti kolagenních vláken. Proto dodržujte pitný režim, optimální je pít 0,03 l čisté vody na kg hmotnosti člověka pro hydrataci kloubních chrupavek.

 

Složení

Hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (79 %), Boswellia serrata extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), extrakt z ostropestřece mariánského,vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), foláty - kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová, glukonan měďnatý, pojivo: stearan hořečnatý, L-seleno-methionin, želatina, barvivo: oxid titaničitý.

 

Upozornění

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí!Neobsahuje lepek, sacharózu, laktózu, cholesterol. Negativní účinky nejsou známy.

 

Způsob skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Hmotnost: 220 g.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Geladrink Fast 360 kapslí objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner