Collango - hovězí hydrolyzovaný kolagen Peptan 315g

Collango hovězí hydrolyzovaný kolagen Peptan 315 g

 

Kolagen je nejrozšířenějším proteinem v našem těle. Zajišťuje soudržnost, pružnost, elasticitu a regeneraci pokožky, je hlavní organickou složkou chrupavek, šlach, kloubů a kostí a nachází se také v nehtech či vlasech.

 

Kolagen je nejrozšířenějším proteinem v našem těle. Zajišťuje soudržnost, pružnost, elasticitu a regeneraci pokožky, je hlavní organickou složkou chrupavek, šlach, kloubů a kostí a nachází se také v nehtech či vlasech. Tělo si endogenní syntézou dokáže vytvářet vlastní kolagen, tento proces však věkem ztrácí na účinnosti. I proto pokožka časem ztrácí elasticitu, začnou se vytvářet vrásky, klouby nesnesou takovou námahu jako v mládí, kosti se snadněji zlomí.

Kolagen je nezbytnou bílkovinou těla všech savců. Jeho dostatečné množství zajišťuje správnou funkci vazů, kloubů, chrupavek, elasticitu pokožky i perfektní stav nehtů, vlasů a částečně i zubů.

Kolagen má velmi specifické složení aminokyselin a je dokázáno, že pravidelným příjmem těchto specifických aminokyselin se dokáže znovu nastartovat endogenní syntéza našeho vlastního kolagenu. Peptan je enzymaticky štěpený tak, aby nabízel našemu tělu právě tyto specifické aminokyseliny, v optimálním poměru a s co nejvyšší biologické využitelnosti.

 

Čistý, enzymaticky štěpený kolagen

Krása zevnitř - podporuje strukturu pokožky, zajišťuje její elasticitu, pružnost a hydrataci, pomáhá vlasům a nehtům Sport a speciální výživa - prevence pohybových problémů po fyzické námaze, podporuje svalovou regeneraci, redukuje riziko zranění způsobených nadměrným namáháním pohybového ústrojí Zdravé stárnutí - prevence osteoartritidy, osteopenie, sarcopenie, zdraví kostí, kloubů, prevence bolesti křížů, zdravý pohybový aparát.

Hubnutí - je to čistý protein, a tak jako každý protein zvyšuje pocit nasycení Peptan je enzymaticky hydrolyzovaný kolagen od francouzské firmy Rousselot. Peptan je unikátní výbornou rozpustností a tím, že je téměř neutrální chuti. Právě na tyto dvě vlastnosti se kromě biologické funkčnosti Francouzi při vývoji Peptanu zaměřili. Právě proto je možné Peptan přidat do jakéhokoliv jídla nebo jednoduše rozpustit ve vodě nebo v jakémkoliv nápoji, aniž ovlivnil jejich chuť a konzistenci. Peptan je vlajkovou lodí firmy Rousselot, která je světovým lídrem ve výrobě želatiny a hydrolyzovaného kolagenu.

Účinky Peptanu byly součástí mnoha klinických studií.

Doporučené dávkování je 10 g (1 PL) denně. Kolagen lze užívat dlouhodobě, jedná se o zcela přírodní, pro lidskou výživu přirozenou látku.

Balení: 330g s praktickou odměrkou
Dávkování: 11 g denně

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Collango- hovězí hydrolyzovaný kolagen Peptan 315g objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner


 

Collango - hovězí hydrolyzovaný kolagen Peptan 315g kloubní výživa pro ženy