Arthoro basis 180 kapslí

Arthoro je doplněk stravy, který přispívá správné funkci chrupavek a kostí.

 Arthoro basis 180 kapslí

Speciální technologií získaný koncentrát z mušlí Perna canaliculus (slávka zelenoústá) nabízí jedinečné bohatství přírodních glykosaminglykanů (GAG). Vazbou GAG na bílkoviny vznikají tzv. proteoglykany, které představují základní složku pojivových tkání. Slávky jsou také vítaným zdrojem bílkovin, obsahují málo kalorií, minerální soli, železo a vitaminy. Přípravek Arthoro® dále obsahuje vápník, hořčík a vitamin C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek a kostí. Vitamin C dále pomáhá chránit buňky v těle před tzv. oxidačním stresem, tedy i buňky namáhaných kloubních tkání před opotřebením. Aby kloubní aparát i při zvýšené fyzické námaze a zatížení byl dobře funkční, stále a dostatečně pevný, pružný a odolný.

Užívání Arthoro® je vhodné pro všechny, kdo o sebe chtějí aktivně pečovat.

Vyrobeno v Německu za použití nejkvalitnějších surovin a technologií, které zajišťují snadné užívání a stravitelnost. Díky moderní formě kapslí získá vaše tělo potřebné látky z moře bez zápachu a chuti ryb.

 

Dávkování

3x denně 1 kapsle, při zvýšených nárocích až 3x denně 2 kapsle. Doporučené dávkování nepřekračujte.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner