Amix Osteo DW 90 tablet

Kombinace D-glukosamin sulfátu 2KCL, chondroitin sulfátu, MSM. Směs je doplněna vitamínem C a rostlinnými extrakty z Boswellia serrata a White Willow Bark pro podporu namáhaných kloubů při silovém cvičení.

 Amix Osteo DW, 90 tablet

Doporučené dávkování

Užívejte 2 tablety denně, nejlépe mezi jídly.

 

Nutriční hodnoty

Průměrné nutriční hodnoty:
Doporučená dávka: 1 tableta Počet dávek v balení: 90
D-Glukosamin Sulfát 2KCL 1 000 mg *
Chondroitin Sulfát 250 mg *
MSM (methylsulphonylmethan) 250 mg *
Vitamin C (as ascorbic acid) 80 mg (100%)
Boswellin® kadidlovník pilovitý extrakt 10 mg *
Extrakt z kůry bílé vrby (white willow bark - Salix alba, 15%salicinu) 10 mg *

* Denní dávka není stanovena, DDD - doporučená denní dávka, % DDD

 

Složení

(2 tablety): D-Glukosamin Sulfát 2KCL (z korýšů) 2000 mg, Chondroitin Sulfát 90% 500 mg, MSM (methylsulphonylmethan) 500 mg, kyselina askorbová (Vitamín C 160 mg - 200 %*), Boswellin® kadidlovník pilovitý extrakt 20 mg (Boswellia Serrata), extrakt z kůry bílé vrby 20 mg (white willow bark – Salix alba, 15% salicinu), látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý; stabilizátory:inulín, karboxymethylcelulóza. *RHP = referenční hodnota příjmu.

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online e-shopů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Fitness4u.cz:

objednavaj fitness4u