Incapet Collagen 30 sáčků

Krmná surovina s obsahem 100 % čistého mořského kolagenu bez přísad

 Incapet Collagen 30 sáčků

Incapet Collagen 30 sáčků

Říká se, že zdraví je jen jedno. Dříve nebo později si to uvědomí každý chovatel. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, kožní i kloubní projevy… S něčím neuděláte nic – třeba s dědičností. Ale hodně věcí ovlivnit lze. A je na vás, jestli se rozhodnete starat se o zvíře přidáním Incapet Collagenu do krmiva, aby jste jej udrželi zdravé a v dobré kondici.

Zvířecí mazlíček a kolagen

V průběhu dospělého života se obsah kolagenu v organismu zvířete každoročně snižuje, ve stáří se netvoří už skoro vůbec. Vznikají pohybové obtíže, suchá kůže, ztrácí se lesk srsti a pevnost rohoviny, stárne i chrup… Zkrátka zvíře začíná stárnout.

Kolagen se často zmiňuje hlavně v kosmetice a v medicíně. Zajišťuje pružnost pokožky, nepřetržitě obnovuje kožní buňky a brání dehydrataci.

Kolagen je bílkovina tvořená třemi proteinovými vlákny. Pod mikroskopem vypadá jako trojitá spirála, která se skládá přibližně z 20 druhů aminokyselin. Pokud se rozhodnete podávat zvířeti kolagenové přípravky, je důležité, aby měly stejnou molekulární strukturu.

 

Proč Incapet Collagen?

Incapet Collagen se vyrábí zastudena jedinečnou metodou, která se jmenuje hydrolýza. Díky ní má stejnou strukturu trojspirály jako kolagen v organismu zvířete. Tato vlastnost se u krmné suroviny označuje jako Bio-Aktivita.

Odpověď na otázku proč Incapet Collagen tedy zní: protože je Bio-Aktivní a v denní dávce se nachází celých 3 000 mg kvalitního kolagenu. Díky Bio-Aktivitě a vysokému množství v denní dávce se na českém a slovenském trhu řadí mezi nejsilnější produkty.

Incapet Collagen a zdravá strava

Podávání Incapet Collagenu do krmiva není proti zásadám racionálního krmiva, naopak. Jeho konzumace se nevylučuje ani s většinou redukčních diet. Incapet Collagen je bezlepkový a raw, bez přidaných konzervačních látek, je vhodný dietě a při dalších speciálních režimech, které výrazně neomezují příjem proteinů.

Incapet Collagen a vysoká fyzická aktivita

Pokud je zvíře pravidelně vystaveno vysoké fyzické zátěži , nemusíte se bát Incapet Collagen přidávat do krmiva. Kvalitní bílkoviny hrají významnou úlohu při budování svalové hmoty a při regeneraci po cvičení.

Incapet Collagen během období březosti a při kojení

Incapet Collagen je krmná surovina a jako taková je vhodná k užívání během březosti. Ani při kojení žádná omezení neplatí.

Péče o kůži

Ze všech stran na nás útočí fotky krásných mazlíčků se svěží a zářivou hřívou a srstí. Krásná kůže je zdravá kůže. Jenomže jak jí docílit? Pro péči o kůži je velmi důležitá správné složení krmiva, které vám může ušetřit spousty peněz, které byste utratili za hojivé krémy a další přípravky.

Jednoduché a přirozené řešení estetických projevů stárnutí zvířete

Projevy stárnutí zvířete je možné zpomalit podáváním Bio-Aktivního kolagenu, jako je Incapet Collagen. Bio-Aktivita znamená, že má stejnou molekulární strukturu jako kolagen, který organismus zvířete produkuje sám, a tak se efektivně vstřebá a distribuuje po těle.

Kolagen pro srst a kůži funguje jako opora a jako její výplň. Zpevňuje její hluboké vrstvy a tím ji vypíná – změkčuje staré jizvy a urychluje hojení kožních defektů, takže jsou méně viditelné.

Kolagen také pomáhá uchovávat v kůži vodu – je pak zářivější, plnější, vypnutější. Vyšší hydratace sjednocuje barevný tón kůže a vyhlazuje její texturu.

 

Proč kolagen přidávat do krmiva?

Aby se kolagen dobře vstřebal musíte ho podat přimícháním do oblíbeného krmiva až těsně před zkrmováním a musí být Bio-Aktivní. Na trhu existuje mnoho kolagenových přípravků. Ale pokud nejsou ve formě určené ke konzumaci zevnitř a Bio-Aktivní, určitě nebudou mít stejně kvalitní efekt na organismus zvířete. Nejlepším a nejefektivnějším doplněním je jeho přidání do krmiva.

Péče o srst, hřívu, drápy a rohovinu

S přibývajícím věkem zvířete se kvalita srsti, hřívy, drápů a rohoviny zhoršuje. hříva a srst řídnou, padají, šediví, jsou lámavější a slabší. Drápy a rohovina jsou roztřepené, lámavé, štěpí se a jsou slabé. Jak to? Je to kvůli úbytku kolagenu – základní stavební bílkovině organismu, která v těle zvířete v dospělosti a stáří začne ubývat a ve stáří se už netvoří skoro vůbec.

Co je pro někoho přirozený projev stárnutí, je pro nás proces, který je možné zpomalit. Možná by projevy stárnutí zvířete nemusely tolik trápit. Doplněním kolagenu ve vysoké kvalitě a množství můžete stárnutí předcházet a trochu tak sobě i zvířeti zpříjemnit život. Kolagen navíc není v organismu zvířete jen kvůli hezké hřívě, srsti a pevným drápům a rohovině.
Kolagen tvoří až 70 % bílkovin kůže. Čím je kvalitnější a regenerovanější kůže a lůžka drápů, tím lepší rostou drápy, srst, hříva i rohovina. Kolagen se nachází i v samotných hřívě, srsti, drápech a rohovině.

Kolagen a srst i hříva

Srst i hříva s dostatečnou zásobou kolagenu jsou pružnější, pevnější, lesklejší, vyživenější a má větší objem. Také má menší sklon šedivět, padat a lámat se. Je možné, že po doplnění kolagenu dojde k masivnímu přírůstku nové srsti i hřívy. srst i hříva také po kolagenu rostou znatelně rychleji

Kolagen a drápy a rohovina

Doplnění kolagenu v organismu zvířete má příznivý vliv na kvalitu drápů a rohoviny. Jsou pak pevné, pružné, rychleji rostou, méně se lámou a nejsou křehké a neštěpí se.

Forma

Prášek je možné použít v suché formě nebo je velice dobře rozpustný ve vodě.

 

Složení výrobku

Hydrolyzovaný kolagen z ryb.

Obsah 1 sáčku:

3 g hydrolyzovaného kolagenu

Složení 1 sáčku (3 g):

Kolagen typ I: 80.0 %, kolagen typ II: 19.5 %, kolagen typ III: 0.5 %

 

Doporučené dávkování

1 sáček (3 g) 1× denně nebo podle hmotnosti zvířete.

  • U zvířat do 20 kg: 1 sáček denně
  • U zvířat do 50 kg 2 sáčky denně
  • U zvířat do 100 kg a víc 3 sáčky denně

Krmnou dávku lze navýšit o 1 sáček s ohledem na věk, kondici a aktivitu zvířete.

 

Použití

Obsah 1 sáčku (3 g) přidejte do oblíbeného krmiva těsně před přímým zkrmováním.

 

Upozornění

Incapet Collagen je krmná surovina a nesmí se používat jako náhrada pestré stravy! Ukládejte mimo dosah malých dětí! Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě +4 až +25°C, chraňte před vlhkem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

 

Hmotnost obsahu

90 g (30 sáčků)

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner

 

Incapet Collagen 30 sáčků kloubní výživa pro koně