Alavis Celadrin 60 g

ALAVIS™ Celadrin je patentově chráněná látka – směs derivátu cetylu a nasycených a nenasycených mastných kyselin.

 

Alavis Celadrin 60 g

ALAVIS Celadrin pro koně je veterinární přípravek, který se koním podává při celé řadě muskuloskeletálních onemocnění a odstraňuje zánět a bolestivost zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky. Dále systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Tím zároveň dodává tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů.

 

ALAVIS Celadrin pro koně podporuje efektivnější transport a zabudování chondroprotek­tivních látek do buněk kloubních chrupavek – chondrocytů, díky čemuž je rychleji zahájen proces obnovy a regenerace těchto tkání. ALAVIS™ Celadrin pro koně se metabolizuje v játrech, na jejichž tkáň má protektivní (ochranný) účinek a odtud ve formě lipoproteinů vstupuje do cílových buněk.

 

 

Účinná látka obsažená v přípravku ALAVIS™ Celadrin:

Celadrin™

Celadrin je patentově chráněná látka, která obsahuje derivát cetylu a směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové.

 

 

ALAVIS Celadrin pro koně je určen pro případy případech

U koní s osteoartrózou při bolestech zad (vertebrogenní algický syndrom) při namožení či zánětu vazů, šlach a svalů po úrazech a dalších zraněních pro potlačení bolesti kloubů, vazů, šlach pro potlačení zánětu pro zlepšení pohyblivosti kloubů a odstranění jejich ztuhlosti

 

 

Výhody podávání přípravku ALAVIS™ Celadrin pro koně

Přírodní ingredience s klinicky ověřeným účinkem pro snížení bolesti kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti je velmi bezpečný je velice snadno vstřebatelný má rychlý nástup účinku je vhodnou alternativou léků proti bolesti a zánětu (nesteroidních antirevmatik)

 

 

Obsah účinných látek

  • Účinné látky v 1 kg: Celadrin™ 893 g
  • Pomocné látky v 1 kg: maltodextrin 107 g

 

 

 

Dávkování ALAVIS Celadrin pro koně

Denní dávka pro koně o hmotnosti 500 kg – první 3 dny podávejte 3 odměrky, dále pokračujte 2 odměrkami denně.

Při výrazných klinických obtížích je možné individuálně denní dávku zvýšit až na 4 odměrky denně.

 

 

Doporučení

Přípravek ALAVIS™ Celadrin pro koně je vhodné podávat spolu s přípravkem ALAVIS™ Triple Blend, kdy při společném podávání dochází k vyššímu využití chondroprotek­tivních látek a lepší výživě kloubních chrupavek a tkání.

 

 

Způsob použití

  • Prášek se podává při obtížích dle doporučeného dávkování do jadrného krmiva či melasy.
  • Přípravek podávejte 2 – 4 dny po vymizení klinických obtíží.
  • ALAVIS™ Celadrin pro koně je možné podávat dlouhodobě.

 Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.

 

Velikost balení: 60 g

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner