Kloubní výživa Uherské Hradiště

Kolagen je základním stavebním kamenem kostí, kloubů, svalů, pojivého vaziva a šlach. Kolagen tvoří 25 - 30% všech bílkovin (proteinů) v lidském těle. Mimo tento naprosto zásadní podíl na svalové a kostermí struktuře těla je kolagen dále obsažen v pokožce, a to až ze 70%.

 

V lidském těle je kolagen přirozeně obsažen již od narození a naše tělo si ho umí samo vytvořit tzv. syntézou. Nicméně od 25. roku života se obsah kolagenu v těle snižuje, u pokožky je to 1,5% ročně. Od 40. roku života člověka se již kolagen netvoří. Pro zachování zdravé a silné tělesné skladby je nutné kolagen doplňovat do těla vhodným kloubním výživovým doplňkem, který je na obsah kolagenu a dalších prospěšných látek pro pevnou a zdravou tělesnou konstrukci bohatý.

 

Kloubní výživa v Opavě

V Opavě je možné kloubní výživu pořídit takřka na každém rohu. Ale jakou kloubní výživu vybrat? Pokud o kloubní výživě nemáte mnoho informací, podívejte se na náš blog, který časté dotazy ohledně kloubní výživy řeší.

 

Kterou kloubní výživu vybrat?

Každopádně univerzální a nejlepší kloubní výživou pro téměř všechny věkové skupiny je jednoznačně kloubní výživa Barny´s Triple Blend extra silný 700g. Recenze a zkušenosti uživatelů si můžete přečíst také na našem blogu.

Kloubní výživa Barnys triple blend extra silný

 

Pokud potřebujete kloubní výživu v těhotenství, nebo pro malé dítě, nejlepší kloubní výživa je Colafit od značky Apotex. Recenze a zkušenosti uživatelů si můžete přečíst také na našem blogu.

Apotex Colafit 120 kostiček kloubní výživa na klouby