Kloubní výživa Extrifit - Pardubice

Česká sportovní značka sportovní výživy Extrifit podporuje svými produkty všechny typy sportovců k dosažení těch nejlepších možných sportovních výsledků. Proto vyrábí kvalitní sportovní výživu a doplňky stravy. Výjimkou není ani kloubní výživa od značky Extrifit. V nabídce Extrifitu najdete produkty, které jsou vyrobeny z prémiových surovin, nejsou obohaceny o závadné látky a přináší ty nejlepší možné účinné látky, jaké vrcholový, nebo také běžný hobby sportovec potřebuje k dosažení svých sportovních cílů.

 

Kloubní výživa Extrifit - pro sportovce

Extrifit Gelatine Gela 250 kapslí

Extrifit Gela 1000

Extrifit Flexain 1000 ml

Extrifit Flexain 1000 ml kloubní výživa pro sportovce

Extrifit Elastor 150 kapslí

Extrifit Exrifit Elastor 150 kapslí kloubní výživa pro sportovce

 
 

Kloubní výživa Extrifit - pro sportovce

 

Pravidelná sportovní aktivita má skvělý vliv na naše fyzické i psychické zdraví. Každý sportovec však ví, že se občas ozvou různé části těla, které čelí velkému náporu.

Klouby, šlachy a vazy sportovců jsou vystavovány vysoké zátěži a proto vyžadují vhodnou péči. Sportovci tedy spoléhají na kloubní výživu Extrifit.

Kloubní výživa je určena především pro prevenci opotřebení kloubů a jejich bolestí. Aby docházelo ke správnému fungování kloubního aparátu, měla by tato výživa obsahovat účinné látky, které podporují funkčnost pojivých tkání. Mezi tyto látky například patří glukosamin, vitamín C nebo chondroitin sulfát.

Pokud chcete zlepšit celkovou funkci kloubů, podpořit správnou funkci chrupavky a podpořit pevnost a ohebnost kloubů, kloubní výživa je pro vás správnou volbou.