Mohou kloubní výživu Alavis užívat i lidé?

Kloubní výživa pro zvířata, tedy konkrétně pro koně, nebo pro psy mohou konzumovat také lidé, ale nedoporučuje se to, protože produkt nebyl atestován pro lidské užívání. Nicméně to, oč jde, tak je složení účinných látek v kloubní výživě Alavis Triple Blend. Alavis Triple Blend, který je určen primárně pro koně, tak složení má shodné s výživou na klouby, kterou by měl užívat člověk. Proto dochází v mnoha případech k tomu, že lidé užívají kloubní výživu, která je určená pro koně.

 

Složení účinných látek

  • Glukosamin sulfát - 348 g
  • Chondroitin sulfát - 130 g
  • MSM - Methylsulfonyl­methan - 435 g

 

Vzhledem k tomu, že lidé po celém světě začali ve velké s produkty kloubní výživy ALAVIS experimentovat, tj. začali ho konzumovat, tak výborce se rozhodl, že vytvoří stejný produkt, který bude zaměřený pro člověka. Tento "Alavis pro lidi" se jmenuje Barny´s Triple Blend.

 

Složením se Barny´s velmi podobá Alavisu pro koně. Rozdílů je relativně málo, což je vlastně dobře, protože účinné látky zůstávají zachovány v množství, jaké je obsaženo i v Alavisu. Ty hlavní rozdílů jsou v množství přidaných látek a v chuti. Alavis se totiž vůbec nedochucuje. Výrobce počítá u Alavisu s tím, že se koni přimíchá do velké porce zrádla, a tím se nepříjemná chuť vytratí. Alavis je vlastně chuťově velmi hořká kloubní výživa a drtivě většině lidí vůbec nechutná. Barny´s sice není v porovnání s jinými kloubními výživami chuťově nejlepší, ale oproti Alavisu je o poznání chutnější.

 

Alavis pro lidi = Barny´s Triple Blend extra silný

Barnys Triple blend – složení MSM (methylsulfonylmethan), glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss (z ryb), vitamin C, kolagen I. typu Collys (z ryb). Obsah aktivních látek v denní dávce: MSM (methylsulfonylmethan) 1958 mg, glukosaminsulfát 1565 mg, chondroitinsulfát 652 mg, kolagen typ II 22,5 mg, kolagen typ I 15 mg, vitamin C 19,3 mg. Bez obsahu barviva a konzervačních látek.
 
 

Hlavními účinnými látkami je kombinace tzv. chondroprotektivních látek, jež při běžném stavu tvoří pevnou strukturu kloubní chrupavky. Vlivem opotřebení, přibývajícího věku nebo špatně vyvážené stravy však může docházet k nedostatečnému zásobení chrupavky těmito živinami, takže je nutné dodat organismu tyto látky uměle.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Barny´s Triple Blend extra silný 700g objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Nejširší nabídku na kloubní výživu najdete na Pilulka.cz. Objednávejte klikem na obrázek:

a Pilulka banner