Levná kloubní výživa - TOP 3 produkty

V lidském těle se nachází přes sto kloubů, které zajišťují pohyb jednotlivých částí těla. Pro zachování dobré funkce kloubů je důležité o ně pečovat preventivně po celý život, ne jen až se vyskytnou obtíže.

Chrupavka v kloubu je až ze 40% tvořena právě kolagenem. Organismus hospodaří s kolagenem podle důležitosti tak, aby nedošlo k ohrožení základních funkcí. Proto bychom neměli podceňovat příjem kolagenu a brát vážně i takové, mnohdy nenápadné signály, které nám naznačují, že se v našem těle něco děje, jako např. zhoršení stavu pokožky, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, loupání v kloubech nebo bolesti zad. Podle odborníků už v 25-ti letech dochází k prvnímu opotřebování kloubů a proto je potřebné kolagen pravidelně tělu dodávat. Dodejme, že průměrně od 40 let věku člověka si kolagen tělo samo neumí vytvořit, proto je preventivně vhodné ho doplnit vhodnou výživou. Speciální pro seniory je kloubní výživa základním doplňkem zdravého jídelníčku, protože může zajistit snadnější a v nejlepším případě i bezbolestný pohyb.

Pokud aktivně sportujete a trápí vás bolesti kloubů, měli byste se zamyslet nejen nad správnou technikou provedení pohybu, ale i nad výběrem vhodného výživového doplňku pro své klouby.

 

Která kloubní výživa je ale levná a účinná?

Kloubní výživu je třeba vždy vybírat podle množství účinných látek, dávkování a to zohlednit vůči ceně. Často se totiž kloubní výživa nabízí v baleních, které jsou za super nízkou cenu, ale člověk by jí musel zkonzumovat hodně, takže ve finále hodně přeplatí, nemluvě o tom, že přidané látky mohou v takovém množství člověku uškodit.

 

Proto jsme pro vás připravili tři produkty, o kterých jsme přesvědčení, že pomohou vašim kloubům od bolesti a zároveň s nimi cenově neprohloupíte.

 

3 levné kloubní výživy za skvělou cenu

1. Barny´s Triple Blend extra silný 700g

barny_s_triple_blend_extra_siln___700_g

Barny´s Triple Blend extra silný 700g je kloubní výživa, která je skvěle vyvážené účinné látky, které zaručeně pomohou vašim kloubům. Balení je navrženo jako pětiměsíční léčivá kúra, tudíž jeden měsíc člověk vyjde cca. na 220 Kč. To je investice, kterou považujeme za rozumnou vzhledem k tomu, jaký pozitivní účinek přinese.

 

 

2. Dacom Pharma Colafit 150 tablet

Dacom Pharma Colafit 150 tablet

Dacom Colafit 150 tablet je kloubní výživa, která má skvělé účinné látky ve správném poměru a množství. Kloubům tedy výborně odlehčí od bolesti. Denní dávka je určená jako jedna kostka, takže balení vydrží na 5 měsíců. S ohledem na přibližnou cenu 550 Kč / balení vyjde měsíční kúra na cca. 110 Kč. Colafit doporučuje, aby uživatel po dvou, nebo třech měsících kloubní výživu třeba na měsíc neužíval, a to z důvodu samovolné péče chrupavky o sebe. Přeci jen chrupavka potřebuje být silná sama o sobě.

 

3. Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g

alavis_maxima_tiple_blend_extra_siln___kloubn___v____iva

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g je kloubní výživa, která je skvěle vyvážené účinné látky, které zaručeně pomohou vašim kloubům. Balení je navrženo jako pětiměsíční léčivá kúra, tudíž jeden měsíc člověk vyjde cca. na 220 Kč. To je investice, kterou považujeme za rozumnou vzhledem k tomu, jaký pozitivní účinek přinese.