Kloubní výživa pro vegany

Kloubní výživa bez obsahu živočišného kolagenu, která je vhodná pro ty, kteří ve stravě nepřijímají žádné živočišné složky, se jmenuje Orling Geladrink Vegan 360 kapslí a je čistě rostlinného původu.

Orling Geladrink Vegan 360 kapslí neobsahuje kolagen. Kolagen se totiž v rostlinné říši nevyskytuje vůbec. Pokud byste tedy někdy slyšeli o jakémkoliv druhu kolagenu, u něhož by byl zpochybňován jeho živočišný původ, pak věřte, že se zcela určitě jedná o mylnou informaci.

Z toho důvodu je Orling Geladrink Vegan 360 kapslí čistě rostlinného původu, protože kolagen skutečně NEOBSAHUJE.

 

Speciální rostlinná formule jako náhrada kolagenu

Role kolagenu v pohybovém aparátu je nezastupitelná a jeho funkci proto nijak nahradit ani zastoupit nelze. Pro podporu vnitřního ošetření kloubního a pohybového aparátu veganů, pro vnitřní ošetření organismu jako celku, pro dodání vitaminů a mikroprvků, byla ale společností Orling vyvinuta formule na 100% rostlinné bázi. Ta zahrnuje všechny výše zmíněné živiny, které jsou vlivem vysazení všech látek živočišného původu ve veganské stravě často nedostatečně obsaženy.

Samozřejmě, že každý, kdo se po „najetí“ na rostlinnou stravu začne o danou problematiku zajímat, ví, že se i na výlučně rostlinné bázi lze stravovat nejen plnohodnotně, ale také mimořádně chutně. Vyžaduje to však určité znalosti a zejména obezřetnost při výběru vhodných potravin a surovin vhodných pro přípravu pokrmů. Tomu je třeba alespoň na začátku věnovat značné úsilí a také značné množství času.

 

Složení Geladrink VEGAN: Vše důležité na jednom místě

Orling Geladrink Vegan 360 kapslí veganům výrazně usnadňuje práci, protože nabízí v každé tabletě nejlepší, co může příroda jejich kloubům poskytnout, aby podpořila jejich normální funkci.

Jedná se třeba o rostlinku jménem Boswellia serrata. Ta je zde obsažena v podobě extraktu z pryskyřice, který je ajurvédskou medicínou pro podporu normálního stavu kostí, kloubů a střev používán již bezmála 5 000 let. Kloubní pohyblivost zlepšuje Kozinec blanitý (Astralagus Membranaceus), který kromě toho přispívá i k normální činnosti ledvin a močového měchýře. Přeslička rolní obsahující vysoké množství biologicky dostupného křemíku přispívá nejen k normálnímu stavu kostí a kloubů, pokožky, vlasů a nehtů a k elasticitě cév, ale také k normální činnosti jater a močové soustavy. Vrba bílá kromě kloubů a svalů osvěží i celé tělo, Zázvor lékařský zase mimo normálního stavu kostí, kloubů a svalů podporuje i metabolismus sacharidů. Antioxidanty Kurkuma dlouhá (CC3 Complex) a Sporýš lékařský kromě normálního stavu kloubů podporují i činnost jater (v případě prvním) a žlučníku (v případě druhém).

Na těchto příkladech je snad na první pohled patrné, že známý slogan Geladrinku „Nejlepším doporučením je OBSAH !“ platí i v případě nového Orling Geladrink Vegan 360 kapslí.

 

Z čeho jsou vyrobeny kapsle?

Líbí se vám to, ale pořád tak nějak přemýšlíte, z čeho asi mohou být kapsle? I v tomto ohledu můžete být zcela klidní.
Protože 100% rostlinné složení znamená v případě Geladrinku® VEGAN skutečně 100%.

 

V jednom balení Orling Geladrink Vegan 360 kapslí najdete 360 100% rostlinných kapslí Vcaps, které vystačí na 30 denních dávek. Jsou vyrobeny z celulózy, přesněji hydroxypropylmethylcelulózy. Ta bývá běžně využívána v pekařství a při výrobě cukrovinek jako stabilizátor, emulgátor a zahušťovadlo. Přidává se i do hluboce zmražených potravin, mražených polotovarů a pokrmů určených k přípravě v mikrovlnných troubách. Mimo potravinářský průmysl se přidává do kosmetických přípravků i do očních kapek.

 

Orling Geladrink Vegan 360 kapslí kloubní výživa pro vegany a vegetariány

 

Pro normální stav kloubního a pohybového aparátů veganů

Jak je tedy zřejmé, Orling Geladrink Vegan 360 kapslí skutečně neobsahuje nic, co by vegany jakkoliv nutilo slevit z jejich stravovacích a filozofických zásad. Jeho složení je 100% rostlinné a jako takový dodává kloubnímu a pohybovému aparátů i celému organismu veganů dostatek vitaminů, minerálů, mikroprvků a dalších esenciálních živin, které jsou nutné pro jeho normální zdravou funkci.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Orling Geladrink Vegan 360 kapslí objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.
 
 

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner