Kloubní výživa pro seniory

Kolagen je základním stavebním kamenem kostí, kloubů, svalů, pojivého vaziva a šlach. Kolagen tvoří 25 - 30% všech bílkovin (proteinů) v lidském těle. Mimo tento naprosto zásadní podíl na svalové a kostermí struktuře těla je kolagen dále obsažen v pokožce, a to až ze 70%.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Barny´s Triple Blend extra silný 700g objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner

 

Lidské tělo si od 40. roku kolagen samo nevytvoří

V lidském těle je kolagen přirozeně obsažen již od narození a naše tělo si ho umí samo vytvořit tzv. syntézou. Nicméně od 25. roku života se obsah kolagenu v těle snižuje, u pokožky je to 1,5% ročně. Od 40. roku života člověka se již kolagen netvoří. Pro zachování zdravé a silné tělesné skladby je nutné kolagen doplňovat do těla vhodným kloubním výživovým doplňkem, který je na obsah kolagenu a dalších prospěšných látek pro pevnou a zdravou tělesnou konstrukci bohatý.

 

Výživa pro pevnou pokožku u seniorů

 

Prevence je základ

Podle dostupných zdrojů a medicínských studií vyplývá, že v případě začátků užívání doplňků stravy bohatých na kolagen platí, že účinnost začíná nastupovat po několika málo týdnech. Proto se nedoporučuje k problémům s pohybovým aparátem přistupovat reaktivně, ale naopak proaktivně. Pro zdraví každého člověka je tedy více než vhodné doplňovat kloubní výživu bohatou na kolagen již od dospělosti a to minimálně z preventivních důvodů.

 

Kloubní výživa bohatá na kolagen vhodná pro seniory

 

Která kloubní výživa je vhodná pro seniory?

Každý jistě dobře zná z vlastní zkušenosti, že zdravotní prevence se zvlášť v dospívajícím věku berou spíše na lehkou váhu a více se začne brát v potaz a dodržovat, až se začnou ozývat první příznaky bolestí. Pro ty, kteří takto zanedbali prevenci a hasí až požár v pozdějším věku, pro ty je vhodné rovnou zvolit některý z kloubních přípravků, které jsou vhodné pro tyto případy.

 

Celadrin locomotive Obsah, který kloubům nemůže nabídnout nikdo jiný! Unikátní dvouměsíční kúra. Kombinace Celadrinu a chondroprotektivních látek.
Pro věk 50+ a seniory
Klokan™

Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom produktu: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselina hyaluronová z bezpečného přírodního zdroje.
Pro věk 45+

 

Tyto produkty od značky Barny´s jsou bohaté na kolagen a další prospěšné látky pro vhodnou péči o klouby, jako je celadrin, glukosamin, nebo chondroitin.

 

Kloubní výživa vhodná pro prevenci pohybového aparátu nejen seniorů

V případě běžné péče o vaše zdravé a funkční klouby doporučujeme produkty značky Barny´s, které jsou pro váš pohybový aparát bohaté na kolagen a další prospěšné látky.

 

Klouby – pohybový aparát

celadrin-extra-silny-60-kapsli.jpg Celadrin Extra Silný Celadrin® je látka která funguje na jiném principu a je násobně rychlejší než produkty s obsahem glukosaminsulfátu a chondroitinsulfátu. 
Celadrin® byl detailně prostudován a jako u jediného doplňku stravy prodávaného v ČR byly takové studie publikovány v nejprestižnější mezinárodní odborné publikaci The Journal of Rheumatology.
Pro všechny věkové skupiny

Celadrin mast Forte Pro pokožku v oblasti páteře a kloubů. Při klinické studii 100 % osob zaznamenalo pozitivní výsledek.
Pro všechny věkové skupiny
Inovo 5 Nejlépe hodnocený v nezávislém testu kloubní výživy dTest 5/2016. Barny´s Inovo 5 pro klouby představuje komplexní mix 5+1 výživových látek stanovené předními kanadskými specialisty. 
Pro všechny věkové skupiny
Sioux MSM Tradiční severoamerická receptura pro klouby a vitamín C pro celý pohybový aparát. Výhodami produktu jsou vysoká a okamžitá účinnost, komfort užívání (ve vodě zcela rozpustný bílý bioaktivní prášek) a nízké náklady.
Pro všechny věkové skupiny

 

Triple Blend Extra Silný Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby všech dob. Každá šarže tohoto doplňku stravy je testovaná na obsah účinné látky v souladu s EU Pharmacopoeia.
15-60 let
Kloubní Supermix

Kombinace glukosaminsulfátu, MSM a extraktu z rostlin hojně používaných v tradiční čínské medicíně.
Pro všechny věkové skupiny

Klokan™ krém Blahodárně chladivě-hřejivý účinek mentolu je posílen o kafr, který prokrvuje a o konopný olej pro ještě lepší účinek na pohybový aparát.
Pro všechny věkové skupiny
 

 

Záda a krční páteř

Roboflex Při bolesti zad a krční páteře. Ani dlouhodobé užívání nemá vedlejší nežádoucí účinek na organismus. 
Pro všechny věkové skupiny

 

Kosti a klouby

OSTEOeffect™ Efektivní pro mineralizaci kostí (při řídnutí kostí) a pro klouby.
Pro všechny věkové skupiny

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Barny´s Triple Blend extra silný 700g objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Objednávejte klikem na obrázek Pilulka.cz:

a Pilulka banner