Jaký je rozdíl mezi produkty Barny´s Triple Blend extra silný a Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný

Mnoho lidí má stále problém s tím, jaký je rozdíl mezi produkty Barny´s a Alavis. Která je značka vyrábí produkty pro zvířata, a která pro lidi? A mohou produkty pro zvířata konzumovat i lidé?

 

Nejprve je třeba uvést, že se v podstatě jedná o totožného výrobce. Je to jedna firma, která má pouze dvě jména, dvě řady produktů, dvě značky. Obě značky jsou kanadské a produkty se vyrábějí v Kanadě.

 

Rozdíl mezi Barny´s a Alavis

Barny´s je nutriční značka určená pro lidi.

Alavis je nutriční značka určená pro zvířata.

 

Mohou Alavis konzumovat i lidé?

Více jsme se o tomto tématu věnovali v jiném článku, ale ve zkratce: nedoporučujeme to. Složení účinných látek může sice odpovídat tomu, co je vhodné i pro lidi. Nicméně určitě se liší množství účinných látek, což může být pro člověka už nadbytečné množství a zátěží např. pro ledviny. A dále v nutričních přípravcích pro zvířata jsou často také přidané látky, které nejsou úplně určené pro lidi.

 

Jaký je rozdíl mezi produkty Barny´s Triple Blend extra silný a Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný?

Rozdíl je ve výrobci. Každá značka si vyrábí produkty ve své vlastní výrobní hale. Přestože produkt Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný je určený pro lidi, tak ovšem je hrozí - přestože určitě velmi malé - riziko, že se do produktu dostanou složky, které jsou určeny pro zvířata, ale ne pro člověka.

Každopádně složení účinných látek je stejné u obou kloubních přípravků.

Doporučuje tedy spíše kupovat podukty Barny´s Triple Blend extra silný, pokud chcete kloubní výživu pro člověka. Je to vždy jistější.

 

Nejširší nabídku na kloubní výživu najdete na Pilulka.cz. Objednávejte klikem na obrázek:

a Pilulka banner