Apotex Colafit 120 kostiček

Colafit na klouby, vaziva a kůži je čistý krystalický kolagen, čistoty 99,9 %. Colafit je čistý krystalický kolagen, čistoty 99,9 % na klouby, vaziva a kůži. Colafit vyživuje a chrání klouby a udržuje klouby, vaziva a šlachy ve zdravém stavu.

 

colafit_120_kostek_levy

 

Kolagen v potravinách obsahuje asi 90 % vody. Kolagen v přípravku 99,9 %.

Colafit je sušený lyofilizací to znamená, že je zbavený vody a má houbovitou konzistenci. Lyofilizace je nejšetrnější známý způsob konzervace. Colafit se snadno polyká a je bez nepříjemných chutí. 1 g lyofilizovaného kolagenu vytvoří v organismu asi 100 g vysoce čistého kolagenového gelu.

 

Pro koho je Colafit vhodný?

Colafit je vhodný pro sportovce, seniory, děti, ženy. Colafit je jediný přípravek na klouby s čistým krystalickým kolagenem typu I, čistota 99,9%.

 

Účinky kloubní výživy colafit

  • Colafit: chrání a posiluje klouby nahradí zvýšenou ztrátu kolagenu doplněk při artróze, osteoartróze doplní kolagen v chrupavce udržuje pokožku zdravou doplňuje nedostatek kolagenu v potravě u mládeže, starších dětí a sportovců je přirozenou součástí výživy udržuje zdravou kůži, vlasy a nehty vyživuje a omlazuje pokožku obličeje
  • Colafit je určen hlavně pro: mladé lidi v období růstu a dospívání lidi, kteří potřebují vyživit klouby lidi, kteří nadměrně zatěžují klouby starší lidi aktivní sportovce lidi s pohybovými obtížemi

 

Složení:

Colafit je čistý krystalický bovinní lyofilizovaný kolagen typu I, čistota 99,9 %. Colafit má minimální rozměr čtverečků 9×9×6 mm, 8 mg.

Neobsahuje žádné jiné příměsi a těžké kovy. Colafit je vhodný pro všechny skupiny obyvatel. Je přirozenou součástí výživy.

 

Těhotenství a kojení:

Colafit je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

 

Doporučené dávkování:

Colafit užívejte po 1 kostičce denně ráno nalačno, minimálně 10 minut před jídlem. Děti Colafit užívají po ½ kostičce za den.

Colafit je snadno polykatelný i bez zapíjení. Přesto není na újmu kvality a účinnosti zapíjení vodou.

 

Doporučená délka užívání:

Pro dosažení požadovaného efektu užíváme Colafit 2–3 měsíce dvakrát do roka. V případě potřeby můžeme Colafit užívat trvale.

 

Upozornění:

Colafit je vhodný pro diabetiky v rámci diety schválené lékařem.

Nepoužívejtet jako náhradu pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Colafit není určen pro děti do 2 let.

 

Skladování:

Colafit skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Ukládejte mimo dosah a dohled dětí.

 

Výrobce:

Dacom Pharma s.r.o., ČR

Balení: 120 kostiček – dávka na 2 měsíce

 

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Dacom Pharma opravit
Forma produktu tablety opravit
Určení ženy opravit
Hmotnost 0 g

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Apotex Colafit 120 kostiček objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece: 

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

 

 

Apotex Colafit 120 kostiček kloubní výživa želatina gelatina

Balení Apotex Colafit obsahuje 120 kostiček.

Apotex Colafit 120 kostiček kloubní výživa na klouby

Dacom Pharma Colafit 120 kostiček
Dacom Pharma Colafit 120 kostiček
nabízejí v sekci Potravinové doplňky
již od .
Porovnejte si ceny na HLEDEJCENY.cz.